112.ua

Телеканал "112 Україна" не перестає відчувати тиск з боку влади, сьогодні позбавлення телеканалу ліцензій на мовлення вже розглядається судом. Крім того, телеканал "112 Україна" змушений постійно відбиватися від спроб маніпулювання питанням його придбання одним або іншим одіозним бізнесменом.

В результаті, питання тиску на телеканал вже не розглядається як питання тиску на свободу слова, а стає лише предметом політичних баталій. Тому "112 Україна" ставиться з побоюванням до нового витка скандалу навколо купівлі-продажу телеканалу, оскільки досі невідомо, яку мету переслідують його ініціатори.

Телеканал "112 Україна" продовжує залишатися незалежним та об'єктивним джерелом інформації. Наша телекомпанія не є ретранслятором конкретної політичної лінії ні влади, ні опозиції. Право на слово в нашій студії має кожен спікер, незалежно від політичних переконань. Телеканал не контролюється ні Адміністрацією президента, ні урядом, ні будь-якою парламентською чи позапарламентською політичною силою. Канал "112 Україна" не є учасником переговорів про продаж або пом'якшення своєї редакційної політики ні з ким з політичних діячів країни. Протягом останніх двох років на канал надходили пропозиції щодо придбання телеканалу від багатьох представників бізнесу та політичних сил країни, але жодного з можливих варіантів угоди не було досягнуто, предмет переговорів є комерційною таємницею телеканалу.

Про будь-які спроби тиску телеканал завжди буде інформувати свого глядача, так само, як неодноразово робив у минулому і продовжує в сьогоденні.