112.ua

Українська влада втягнула YouTube у свої незаконні дії, фактично змусивши міжнародну медіаплатформу обмежити українських споживачів у доступі до улюблених YouTube-каналів.

Ми вважаємо такі дії влади незаконними, позбавленими всілякого сенсу і просто безглуздими з низки причин.

- Канали вже запустили альтернативне мовлення, куди вже підписалися тисячі наших глядачів.

- YouTube не заблокував наші YouTube-канали, тим самим визнавши незаконність претензій Банкової про "блокування" каналів.

- У той час, коли на Донбасі щодня обстрілюють мирних жителів, гинуть люди, коли в Україні другу дозу вакцини проти коронавірусу отримали П'ЯТЬ осіб, тоді як в Ізраїлі – П'ЯТЬ мільйонів осіб, у той час, коли в країні дефіцит дизельного палива і в будь-якої миті може зупиниться залізничне сполучення, коли американські чиновники відкрито заявляють про поголовної корупції в українській владі, президент і його міністр займаються боротьбою з опозиційними YouTube-каналами? Хіба це не клоунада? Втім ми ж обрали президентом самі знаєте кого, от і отримали…

- "95-й квартал" президента Зеленського продав до Росії серіал власного виробництва та отримує гроші за його прокат на російських телеканалах. Вважаємо таку позицію Зеленського лукавою, цинічною, аморальною і негідною високої посади президента України і гаранта Конституції.

І, нарешті, хочемо звернутися до всіх наших вдячних глядачів.

Дякуємо за вашу підтримку. Ви можете допомогти нам і підписатися на наші YouTube-майданчики, а також поставити на свої YouTube-канали нашу трансляцію. Як це зробити – можна прочитати за посиланням.

Ми працюємо для вас.