Детектор Медіа

До "112 Україна" Єгор Бенкендорф пройшов шлях від адміністратора до глави правління телеканалу "Інтер", був генеральним директором Національної телекомпанії України.

На телеканалі Єгор Бенкендорф займатиметься широким спектром питань розвитку телеканалу-лідера інформаційного мовлення країни.

Єгор Бенкендорф: "Для мене це новий виклик, робота з виведення телеканалу на абсолютно новий рівень розвитку, до якого "112 Україна" готовий". 112 - це молода динамічна команда, готова до нових звершень.Високопрофесійною роботою журналісти, редактори, ведучі, продюсери завоювали довіру України, про що свідчать показники телеперегляду каналу, а також високий авторитет на медіаринку. Своє завдання бачу в посиленні цієї унікальної команди та каналу".

У 2013-2016 роках Єгор Бенкендорф був головою правління телеканалу "Інтер". Також керував компаніями "Inter Media Production", "07 Продакшн" і "Мелорама Продакшн". У 2010-2013 роках очолював Національну телекомпанію України. Продюсер понад 90-та телевізійних проектів і декількох художніх фільмів.