112.ua

Про те, як виникла ідея створення нового театрального центру ведучий "112 Україна" Олексій Ананов розповідає:

"Після Революції Гідності нові театральні проекти стали з’являтися як гриби після дощу. Виявилося, що драматургам, режисерам, акторам є що сказати, а нам - глядачам - гостро необхідно це почути і побачити.  Мене захопило те, яким сильним може бути театр, і наскільки близько він може спілкуватися зі своїм глядачем - без жодних бар’єрів і дистанцій, навіть із тими людьми, хто майже ніколи раніше не бував на виставах. Я зрозумів, що цей театр просто мусить розповісти нам про нас самих. І тоді захотілося створити дім для такого театру".

Співорганізаторами нового театрального центру в Києві також стали директорка "Дикого театру" Ярослава Кравченко, режисер Сергій Перекрест, директор культурної програми Британської ради в Україні Володимир Шейко та Національний центр Олександра Довженка.

jjspring/Depositphotos

За свої форматом "Сцена 6" - мультидисциплінарна перформативна платформа, відкрита для співпраці незалежних театрів. Вона буде інтегрована в єдину структуру арт-кластера Довженко-Центр разом з Медіатекою та Музеєм кіно.

"Сцена 6" використовуватиме спеціально створену театральну інфраструктуру: велику сцену-трансформер з глядацькою залою на 300 місць, камерну сцену, репетиційні кімнати. А функціонуватиме – за принципом резидентства.

24 листопада на сцені простору відбудеться вистава "Кіл". 25 листопада – "Вій 2.0".