112.ua

Представник телеканалу "112 Україна" Василь Сметана вважає, що перемога "112 Україна" у конкурсі Нацради на отримання ліцензії на мовлення на вільному загальнонаціональному каналі мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 не тільки відповідає суті конкурсу, а й також принесе додаткове вивільнення частот.

"Перемога "112 Україна" як найавторитетнішого українського телеканалу не тільки відповідає самій суті конкурсу. Це також принесе додаткове вивільнення частот в тій же самій мережі МХ-5 і з аналогічним сукупним покриттям – вся Україна. Це дозволить відразу ж провести додаткові конкурси для інших мовників, а також стане демонстрацією незаангажованості регулятора, відкине звинувачення депутатів і експертів у фіктивності проведеного сьогодні Нацрадою конкурсу", – зазначив Василь Сметана.

Нагадаємо, ліцензії телеканалу "112 Україна" протягом майже чотирьох років є джерелом конфлікту з боку Нацради з питань телебачення, яка 26 разів відмовила групі компаній у переоформленні ліцензій, посилаючись на різні причини, в той же час переоформлюючи ліцензії прямим конкурентам "112 Україна".

Зазначимо, очікується, що 2 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосить переможця конкурсу на мовлення в інформаційному форматі. Участь у конкурсі беруть 5 компаній, серед яких і "112 Україна".

У разі перемоги на цьому конкурсі "112 Україна" відмовиться від регіональних цифрових ліцензій, про що підписав відповідний меморандум з п'ятьма цифровими мовниками групи "112 Україна".