112.ua

У п’ятницю 11 грудня ток-шоу "Голос народу" за підсумками телеперегляду зібрало біля екранів майже мільйон глядачів по всій країні. 

У першій частині трансляції "Голос народу" (17:00-19:00) частка "112 Україна" становить 1,70%, а рейтинг – 0,49 за аудиторією 18+(50+).

112.ua

У цьому ж слоті "112 Україна" вийшов у лідери інформаційного мовлення країни за аудиторіями 18+ та Київ 18+. 

112.ua

112.ua

"Під час програми редакція отримує сотні дзвінків від телеглядачів, які мають унікальну можливість у прямому ефірі звернутися до топ-політиків, чиновників, фахівців у тій чи іншій галузі. І, головне, - вони одразу отримують відповідь. Та найважливіше, що вже після програми люди отримують реальну практичну допомогу. Точну цифру не назву, але завдяки "Голосу народу" та ініціативності наших гостей, були вирішені проблеми десятків додзвонювачів. З іншого боку, політики також мають профіт: вони чують те, чого їм не скажуть у владних кабінетах чи коридорах - як насправді живуть люди по всій Україні, у великих містах і маленьких селах", - прокоментував шеф-редактор програми Ярослав Шевченко.

Нагадаємо, ток-шоу "Голос народу" виходить щоп’ятниці з 17:00. 

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS - 3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.