Тарас Козак 112.ua

Президент України Володимир Зеленський особисто віддав наказ РНБО закрити телеканали медіахолдингу "Новини": "112 Україна", NewsOne і ZiK, які заважають президенту брехати народу України, а також запровадити санкції проти народного депутата України Тараса Козака.

Дії Ради національної безпеки та оборони України щодо телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZiK, а також санкції, запроваджені проти мене особисто, є незаконними, і це черговий очевидний акт цензури щодо каналів. Так народний депутат Тарас Козак, власник медіахолдингу "Новини", до якого входять телеканали "112 Україна", NewsOne і ZiK, прокоментував рішення РНБО про санкції проти нього й закриття телеканалів.

Нагадаємо, РНБО ухвалила рішення щодо припинення мовлення трьох телеканалів.

"Я розцінюю такі дії РНБО як політичну розправу з боку президента Зеленського. Президент просто розлючений через обвал рейтингу своєї політичної сили "Слуга народу", яка посідає вже 4-те місце в списку, тоді як "Опозиційна платформа – За життя", яку я представляю, вже тривалий час лідирує в рейтингу симпатій українців. Це не дивно, адже телеканал "112 Україна" показує ту Україну, в якій ми живемо: Україну із захмарними платіжками, надмасштабною корупцією, розпродану за копійки іноземцям. Зеленський, який очевидно що живе у своїх "відосиках", особисто поставив Україну на один рівень із бідними країнами світу, в яких ще не почалася вакцинація від коронавірусу, сподіваючись на датку з боку Заходу, тоді як канали медіахолдингу "Новини" відкрито і не боячись говорять про те, що почати вакцинацію можна ось уже – достатньо використовувати домовленості Віктора Медведчука. Але це не подобається Зеленському і його західним кураторам - послам країн "Великої сімки", які поводяться із президентом України, як із хлопчиком на побігеньках, нарізаючи йому завдання", - зазначив Тарас Козак.

"Не бачу особливого сенсу коментувати саме рішення РНБО, ухвалене в порушення всіх очевидних норм і правил, про що детально йдеться в заяві телеканалу.

Я, як депутат Верховної Ради України, вимагаю негайно припинити тиск на ЗМІ, скасувати незаконне рішення РНБО і забезпечити свободу слова для громадян України.

Звертаюся до наших телеглядачів.

Дорогі друзі, телеканал буде мовити незважаючи на будь-які підступи влади. Але нам необхідна ваша підтримка. З вами ми сильніші. Спасибі", – додав власник медіахолдингу "Новини", народний депутат, член політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Тарас Козак.