112.ua

28 листопада 2013 року рівно о 10:00 стартував перший ефір "112 Україна". З тих пір телеканал дав можливість мільйонам глядачів стати свідками подій, які змінили історію нашої країни і всього світу. Завдяки цьому ми впевнено лідируємо в інформаційному просторі України.

Щодня телеканал мовить в прямому ефірі більше 18 годин. Це не тільки є рекордом для вітчизняного ТБ, але і наближає "112 Україна" до світових лідерів інформаційного мовлення. За свої високі професійні досягнення наші співробітники удостоїлися десятків престижних нагород.

"Успіх телеканалу "112 Україна" опирається, з одного боку, на команду кращих професіоналів, а з іншого – на чудових глядачів, які хочуть знати правду. Ми завжди відстоюємо свободу слова. Ми завжди прагнемо бути першими. Ми завжди даємо можливість висловити протилежні точки зору на найактуальніші події. Все це і робить нас лідерами інформаційного мовлення країни", - підкреслив генеральний продюсер телеканалу Артем Марчевський.

"За сім років перед телеканалом "112 Україна" було багато викликів. Але всі ці виклики ми прийняли з гідністю, ставши в результаті тільки сильнішими, досвідченішими та кращими. З року в рік телеканал встановлює нові рекорди й підвищує стандарти. З першого дня існування "112 Україна" запровадив цілу низку новацій, до яких прагнуть колеги з інших телеканалів. Бажаю всім нам професійних успіхів і високих рейтингів!" - сказав генеральний директор телеканалу Єгор Бенкендорф.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.