112.ua

Життя – це поєдинок: з людьми, обставинами, спокусами. Інтерв'ю – це теж  двобій: змістових уявлень, поглядів, характерів. Перемагає у боротьбі той, хто говорить правду. Шукатиме її – ведуча Олеся Бацман. 

У програмі вона вестиме діалог із відомими людьми сучасності: політиками та громадськими діячами. У розмові будуть тільки прямі запитання та відверті відповіді на гостросоціальні теми. Також у фокусі проекту – політичні чутки та секрети.

"Мій проект – це винятково цікаві герої. Їх можна любити, ненавидіти, дратуватися, але не можна залишатися байдужими. А отже – перемкнутися на інший телеканал. Ви побачите тих, хто учора, сьогодні і завтра впливав і буде впливати на становлення української та світової історії. У програмі будуть тільки важливі персони. Глядачам напевно обіцяю яскраве видовище, а політикам - незручні запитання!" – прокоментувала ведуча Олеся Бацман.

Нагадаємо, Олеся Бацман – головний редактор суспільно-політичного інтернет-видання "Гордон".

Програма "БАЦМАН" виходитиме на телеканалі "112 Україна"  щовівторка та щочетверга. Також подивитися програму можна на сайті телеканалу та на Youtube.