112.ua

Програма "Голос народу" стартувала 20 жовтня, і пройшла з показниками долі - 2,32% і рейтингу - 0,88%. А її ведучим став уже добре знайомий глядачам за  проектом "Вечірній прайм" Петро Мага.

"Я передавав думки, запитання та проблеми глядачів тим, хто приймає рішення. Але їх чув тільки я, а тепер почує вся країна", - відзначає ведучий.

Протягом усієї програми відкрита телефонна лінія, у прямому ефірі глядачі ставлять запитання, а експерти в студії на них відповідають. У "Голосі народу" звучать реальні історії, люди розповідають про життєві ситуації,  можливі за певних сценаріїв. Відбувається  діалог, що має допомогти розібратися в процесах, які впливають на життя громадян.

У першому випуску "Голосу народу" обговорювали медичну реформу. Глядачі цікавилися, як її запроваджуватимуть, зокрема і в селах, які очікувати ціни на медичні послуги та наскільки вони будуть співмірні із пенсіями українців.

Гостями програми були: народний депутат України, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Корчинська, секретар громадської ради Міністерства охорони здоров'я Євген Гончар та експерт з питань медичних реформ Александр Ябчанка.