112.ua

Зокрема, оновлена версія тепер містить особистий кабінет користувача – "Мої матеріали" – в якому зберігаються усі відео- і фотосвідчення, надіслані ним через мобільний додаток. Легко відстежувати і статус матеріалів від етапу відправлення до купівлі їх редакцією.

Також з'явилася можливість прямо з мобільного додатку ділитися в соціальних мережах надісланими на телеканал світлинами або відео, повідомляючи таким чином про себе як про очевидця 112. Така функція користувачеві доступна після затвердження редакцією отриманих матеріалів. А після того як в ефірі "112 Україна" вийшов сюжет, підготовлений на основі цих матеріалів, можна поділитися і ним.

Окрім того, у користувача тепер є можливість збирати ще більше голосів за своє відео, оскільки відмічати те, що найбільше сподобалось, можна не лише в самому додатку, а й на сайті "112 Очевидець".

Нагадаємо, мобільний додаток "112 Очевидець" дозволяє кожному стати частиною команди телеканалу, приєднавшись до армії його кореспондентів, і віддалено брати участь у створенні актуального телевізійного контенту. Для цього треба просто встановити додаток на смартфон на базі iOS або Android і щодня стежити за завданнями редакції "112 Україна". Важливо, що за кожне надане відео або фото, яке канал використовує у своєму ефірі, гарантовано оплату.

Завантажити оновлену версію додатку можна за посиланнями:

для iOS: https://itunes.apple.com/ua/app/ocevidec-112/id967772063?l=ru&mt=8 

для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=tv112.svidok.ua&hl=ru