112.ua

Ведучий новин Іван Костроба подолає дистанцію в 21 км, решта бігунів - по 5 км. Для кожного з них - це вже не перший марафон у складі команди "112". Спортсмени телеканалу гідно представляють лідера інформаційного ефіру на змаганнях і підтримують його спортивні активності.

Організатор бігової події планує зібрати більше 10 тисяч бігунів з 52 країн. Серед них - 659 іноземних учасників. Долучитися до міжнародної бігової спільноти і перевірити свої сили можуть як початківці, так і досвідчені бігуни, варто лише вибрати дистанцію і підготуватися до старту. 8 жовтня в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 відбудуться традиційні забіги на індивідуальних дистанціях 42,195 км; 21,0975 км; 10 км; 5 км; 2 км. Маршрут головної дистанції традиційно пролягатиме в одне коло мальовничими вулицями міста, починаючи від Майдану Незалежності. Мапи дистанцій доступні на сайті події.  

Нагадаємо, спортсмени телеканалу "112 Україна" щорічно приєднуються до наймасштабніших бігових подій країни. Серед таких: благодійний марафон Kyiv City Marathon, міжнародний марафон Kyiv Euro Marathon, щорічний благодійний "Пробіг під каштанами", символічний пробіг у вишиванках.

Бажаємо своїй команді легкого старту та нових власних рекордів!