112.ua

За іншими аудиторіями результат телеперегляду також зберігає високі позначки. Зокрема, за всеукраїнською аудиторією 18+ ефір програми досяг частки - 2,39%, рейтингу - 1,14%. Жителі Києва подивилися програму з часткою - 3,77%, рейтингом - 1,49%. Такі цифри за ключовими аудиторіями інформаційного мовника сприяли тому, що останній випуск "Хто кому Рабінович" став абсолютним лідером вихідних серед усіх програм новинних каналів*.

Крім того, результати перегляду випуску від 3 грудня забезпечили "112 Україна" впевнене 8 місце в рейтингу всіх телеканалів країни**.

У 45-му випуску програми "Хто кому Рабінович" телеглядачів хвилювали питання АТО: коли закінчиться операція на Донбасі і чи є якась надія, що до Нового року наших полонених звільнять і свята вони проведуть уже вдома. Ведучий також обговорював прожитковий мінімум українців, законопроект про перепис населення в 2018 році, закон про колаборантів, запропонований Арсеном Аваковим та інші головні теми тижня.

Нагадаємо, програма виходить в ефір щонеділі о 20:00. Подивитися її також можна на сайті 112.ua і на Youtube.

* – Аудиторія старше 18 років і аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 тис. ос.

** – Аудиторія старше 18 роківщо проживає в містах з населенням понад 50 тис. ос.

*** – Universe, показник cov#.

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі  Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані розраховано за показниками rat%, shr%, rch#, cov# і надано телеканалом "112 Україна". Дані за 03.12.2017 Overnight. Докладніше про показники і визначення цільових аудиторій  в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.