Ексклюзивне інтерв'ю президента Білорусі Олександра Лукашенка 112.ua

14 листопада "112 Україна" транслював ексклюзивне інтерв'ю президента Білорусі Олександра Лукашенка. Єдиним українським журналістом, який брав участь у діалозі з главою держави, був головний редактор телеканалу "112 Україна" Павло Кужеєв. Він, зокрема, поставив питання про вплив санкцій на економіку Білорусі, про її співпрацю з Україною, а також про відносини президентів Олександра Лукашенка і Володимира Зеленського.

Всього в інтерв'ю з президентом Лукашенком брало участь сім політичних оглядачів із Білорусі, Росії, Казахстану, Молдови та України. Під час чотиригодинного спілкування з журналістами глава держави розповів про розвиток своєї країни, про її співпрацю із сусідніми державами, про боротьбу з коронавірусом, про ситуацію з протестами, а також порушив інші актуальні теми.

В ефірі "112 Україна" це інтерв'ю подивилося 933 тис. глядачів. Із них 546 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+). Завдяки таким результатам у слоті трансляції інтерв'ю (21:00-00:55) мовник вийшов на перше місце серед усіх інформаційних телеканалів країни за аудиторіями 18+, Київ 18+ та 18+(50+).

112.ua

Такі показники забезпечили "112 Україна" в цьому слоті десяте місце за аудиторією 18+(50+) і дев'яте – за аудиторією 18+ серед усіх загальнонаціональних телеканалів країни. 

За підсумками 14 листопада найбільш рейтинговими програмами інформаційних телеканалів країни виявилися такі проекти "112 Україна": "Субота. Прайм " та інтерв'ю з президентом Лукашенком.

Телеканал "112 Україна"- інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.