Ток-шоу " Пульс" 112.ua

13 жовтня на "112 Україна" відбулася прем'єра оновленої версії головного політичного ток-шоу країни "Пульс. Перезавантаження". Нова команда ведучих програми складалася з Євгенії Скорини, Еліни Бекетової та Павла Кужеєва.

"У той час, коли Україна переживає трансформації, пов'язані з вибором нового шляху, "112 Україна" не залишається осторонь. Ми завжди були і будемо чутливими до змін, до глядача і до політики. Ми завжди тримаємо руку на пульсі. І перезавантаження головного політичного ток-шоу країни – це ще один крок назустріч глядачу", – наголосив ведучий Павло Кужеєв.

Дебютний "Пульс. Перезавантаження" зібрав біля екранів 1,12 млн глядачів по всій країні. З них 594 тис. осіб –аудиторія 18+(50+).

"Перший ефір оновленого "Пульсу" видався дуже інформативним, яскравим і з вивіреною часткою іронії. Один із нашої трійки ведучих протягом усього ефіру відбирав найбільш цікаві репліки і запитання від глядачів і ми відразу озвучували їх гостям у студії. Тож закликаю глядачів активно писати у студію під час ефіру, щоб відразу отримати відповіді від експертів і політиків на найважливіші питання", – прокоментувала ведуча Євгенія Скорина.

Найвищі результати ток-шоу продемонструвало у другій частині (19:22-22:59), яка розпочалася з великих інтерв'ю кандидата політичних наук Дмитра Співака і політичного експерта Володимира Кацмана. А після них у студії зібралися – екс-міністр транспорту Євген Червоненко, народні депутати Віктор Чорний, Анатолій Урбанський, Євген Шевченко та Олексій Кучеренко, аналітик альтернативного експертного уряду Валентин Землянський, координатор партії "Опозиційна платформа – За життя" у м. Костянтинівці Олег Азаров, член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук, а також голова Волинської облорганізації політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Олег Чикида.

У цьому слоті трансляції ток-шоу "112 Україна" очолив рейтинг інформаційних телеканалів країни за аудиторією 18-54(50+). Його частка становила 1,06%, а рейтинг – 0,29%.

Рейтинг " 112 Україна" 112.ua

Ведуча ток-шоу Еліна Бекетова зазначила, що з часом новий формат програми буде доповнюватися оригінальними нововведеннями. "Головне, що глядачів в ефірі "Пульсу" тепер буде чутно частіше. Ми будемо безпосередньо вплітати в діалог з експертами в студії репліки глядачів по той бік екрану. Також змінилася і тональність дискусій у ток-шоу, адже наш співведучий Павло Кужеєв вирізняється оригінальним почуттям гумору", - поділилася враженнями Бекетова.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особливу роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відтепер відведено глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.