112.ua

Хто вони - люди, які в режимі 24/7 працюють для свого глядача? Хочуть бути найкращими і найпершими в тому, що роблять; небайдужі до своєї справи; переживають жахіття АТО; вирушають в зони стихій тоді, які інші навпаки - виїжджають звідти.

"Часто доводиться чути запитання від родичів, друзів, колег про те, що означає фраза: " ... і вся команда "112"? Чому наші журналісти додають її в кінці кожного сюжету, а ведучі починають нею свої ефіри? Скажу без перебільшення: для нас, співробітників телеканалу - це не просто слова. І саме про це фільм. Він, як про всю команду "112", так і про внесок кожного. Адже, якщо хоча б один музикант в оркестрі зіграє свою партію погано або візьметься за чужу - симфонії не буде. Те саме - з прямим ефіром", - розповідає авторка фільму Тетяна Наконечна.

У кінострічці йдеться про те, чому телеканал "112 Україна" для кожного працівника - не просто місце роботи, а набагато більше - філософія. Як формувалася команда, зростала й гартувалася подіями. Як телеканал впливає на сучасну вітчизняну журналістику, формує її напрямки розвитку й тренди. І про те, що завжди залишається за кадром, але хочеться показати глядачеві.