Ток-шоу " Пульс" 112.ua

Випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" від 17 листопада зібрав біля екранів 1,34 млн глядачів по всій Україні, з яких 656,2 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+). В її рамках рейтинг програми склав 0,47%, а частка – 1,41%.

"Пульс" із великим відривом лідирував у рейтингу всіх політичних ток-шоу тижня на інформаційних телеканалах.

112.ua

У слоті трансляції "Пульсу" 19:30-20:30 "112 Україна" вийшов на перше місце серед інформаційних телеканалів країни. Його частка склала 0,52%, а рейтинг – 1,39% за аудиторією 18+(50+). У цьому слоті інтерв'ю давали екс-міністр юстиції Олена Лукаш і політичний експерт Володимир Кацман.

112.ua

Також у ході програми великі інтерв'ю дали блогер Анатолій Шарій і лідер Радикальної партії Олег Ляшко. А у фінальній частині ток-шоу в студії зібралися екс-депутат Ганна Герман, народні депутати Євгенія Шевченко, Галина Янченко, Олександр Качний і Олександр Лукашев, аналітик альтернативного експертного уряду Валентин Землянський, доктор економічних наук Василь Фурман, екс-міністр охорони здоров'я Олег Мусій.

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відведена глядачам, які можуть поставити запитання і отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.