kavkazr.com

Разом із ведучими "112 Україна", Ганною Степанець та Віолеттою Триковою, які змінюватимуть одна одну потижнево, відомий російський політик обговорюватиме головні події. Чому в світі на одні й ті самі випадки реагують по-різному. А одні й ті ж слова політичних діячів набувають різних  трактувань? І як, власне, їх подають суспільству?

Як політик, який бере участь у всіх акціях на підтримку України та в ефірах російських телеканалів, послідовно боронить власне право на іншу думку, він ексклюзивно в ефірі "112 Україна" продемонструє свою позицію й українському глядачеві.

Леонід Гозман: "Я живу в Росії і не збираюся звідси  нікуди виїжджати. Я хочу, щоб Росія стала, нарешті, нормальною вільною країною. Я не хочу, щоб моя країна захоплювала чужі землі і обманювала весь світ, ніби вона цього не робила. Я не хочу, щоб мої співвітчизники вбивали людей і гинули самі. Я вдячний телеканалу "112 Україна" за нагоду напряму спілкуватися з громадянами вашої  чудової країни. Я хочу, щоб ви знали – у Росії є люди, які щиро бажають Україні успіху".

Нагадаємо, Леонід Якович Гозман - опозиційний російський політик, президент Всеукраїнського громадського руху "Союз Правых Сил". Був радником Єгора Гайдара в 1992 році. Кандидат психологічних наук, лауреат премії "Ліберальної місії" - "За мужність у відстоюванні ліберальних цінностей", оглядач "Новой газеты", блогер радіостанції "Эхо Москвы" та автор восьми книг.

Не пропустіть перший випуск проекту за участю політика 4 листопада. Традиційно програму можна буде переглянути на сайті телеканалу та на Youtube.