Газета "День"

Нею стала позитивна робота Миколи Тимченка "Перед парадом". Автор світлини показує армійців не на війні, а в мирному житті, це, власне, і привернуло увагу експертів телеканалу.

"За останні роки ми звикли до кадрів, де військові поранені, в окопах, розповідають про обстріли, а матері плачуть за загиблими синами. А цей знімок - проекція наших бажань. На ньому оборонці - у мирному житті, вони радіють простим моментам. Щиро хочеться, щоб Україна вже повернулася до нормального життя, де немає місця обстрілам, смертям і сльозам, а є прості життєві радощі, як ті, що на фото у нашого фаворита, є щасливі обличчя і події, які хочеться закарбувати", ─ розповідає креативний продюсер телеканалу Микола Корчага.

Призер "112 Україна" Микола Тимченко розповідає про свою роботу: "Це була репетиція параду на День Незалежності. Це найцікавіші моменти, те, що відбувається за лаштунками події".

Цьогоріч до фотоконкурсу долучилося 243 учасники з усієї України, які надали на суд журі близько 3200 робіт.

"Фотовиставка "Дня" – це вже 9 величезних томів відгуків, де люди пишуть свої теплі емоції. І, дивлячись на світлини, кажуть, що ніде не бачили нашу країну такою – переповненою силою і болем, любов’ю, незабутньою красою, - зазначає головний редактор газети "День" Лариса Івшина. - Заради цього фантастичні фотокори працюють "у полях" і вже 19 років довіряють нам свою працю! Наша мета – створити якісне фотосередовище країни".

Нагадаємо, газета "День" вже 19-й рік проводить Міжнародний фотоконкурс. У Києві експозиція  найкращих робіт конкурсу триватиме до 5 листопада в галереї "Лавра" (вул. Лаврська, 1), потому відбудеться в інших містах України.