Міхеїл Саакашвілі Українське фото

Дарина Чиж, прес-секретар Міхеіла Саакашвілі, заявила, що центральні телеканали і "112 Україна", зокрема, навмисно блокують появу екс-губернатора Одеської області в ефірах до неділі, 27 листопада, за вказівкою Адміністрації Президента. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Телеканал "112 Україна" є незалежним і об'єктивним джерелом інформації. Мовник не є ретранслятором конкретної політичної лінії ні влади, ні опозиції. Право на слово в студії телеканалу має кожен спікер, незалежно від політичних переконань. "112 Україна" не контролює ні Адміністрація Президента, ні уряд, ні будь-яка парламентська чи позапарламентська політична сила.

Зокрема, тільки в листопаді керівник пані Чиж – Міхеіл Саакашвілі – двічі був гостем прямоефірної студії телеканалу, з його участю вийшла програма "Люди. Hard Talk" Наташі Влащенко. Один ефір з політиком не відбувся з вини самого Саакашвілі, який заявив, що замість ефіру поїде на зустріч в Адміністрацію Президента. Крім того, "112 Україна" провів п'ять тривалих за часом включень з екс-губернатором, серед яких: трансляції виступів політика і два брифінги. Також цього місяця канал показав спілкування Саакашвілі з журналістами під Кабінетом Міністрів і майже двогодинне спілкування з громадськістю з приводу його відставки. А на п'ятницю, 25 листопада, Міхеіл  Саакашвілі запрошений в студію "Вечірнього прайму" – праймового проекту телеканалу "112 Україна".

Відзначимо також, що "112 Україна" регулярно запрошує на ефір, проводить включення і з соратниками екс-губернатора. Наприклад, народний депутат Віктор Чумак з початку листопада тричі був гостем прямоефірної студії. З ним цього місяця телеканал провів дев'ять включень. Давід Сакварелідзе двічі виступив як експерт в студії і в четвер, 24 листопада, в ефір вийде програма "Люди. Hard Talk" з його участю. У Георгія Вашадзе, Гели Васадзе, Гії Хухашвілі, Юлії Марушевької і Саші Боровика в листопаді було загалом тринадцять прямоефірних включень.

З причини усього сказаного, "112 Україна" вважає заяви представників прес-служби Саакашвілі PR-кампанією політика, яка зачіпає ділову репутацію телеканалу "112 Україна" і не відповідає дійсності. Ми вимагаємо публічних вибачень, а також спростування недостовірної інформації про навмисне блокування появи Михайла Саакашвілі в ефірі каналу. Надалі просимо не втягувати "112 Україна" в маніпулятивні PR-кампанії як команду Михайла Саакашвілі, так і інших українських політиків.