112.ua

За даними соцопитування КМІС, "112 Україна" – серед мовників, яким українці найбільше довіряють. Інші дослідження, які проводить ГО "Детектор медіа", свідчать про дотримання високих стандартів інформаційної журналістики редакцією новин "112 Україна". Зокрема, майже щотижня новини телеканалу визнаються чистими – такими, які не мають сумнівних сюжетів.

Також за даними КМІС, "112 Україна" є єдиним серед інформаційних телеканалів, який входить у топ-7 каналів країни за загальною аудиторією.

"112 Україна" довіряють і дивляться по всій країні. А отже, це дозволяє мовнику виконувати важливу місію – у період проведення АТО, коли жителям східних територій особливо важливо отримувати невикривлену інформацію з українських джерел, "112 Україна" надає об’єктивну інформацію про події і стан речей в Україні.

Для довідки: всеукраїнське соціологічне опитування проводилося Київським міжнародним інститутом соціології в лютому 2018 року на замовлення ГО "Детектор медіа" та за фінансування Міністерства іноземних справ Данії ("Даніда") та NED (США).