112.ua

У більш ніж 145 країнах світу – це офіційне державне і одне з найурочистіших християнських свят. А цього року до них приєдналася і Україна.

Як в українських родинах святкують Різдво за григоріанським календарем, адже це перший рік, коли українці мають можливість зібратися в колі сім'ї за святковим столом у цей тепер уже вихідний день? У чому відмінності православних і католицьких обрядових традицій? Яке значення Різдва у святковій ієрархії для представників різних церков? Про все це розповість "112 Україна" в своєму ефірі.

Також напередодні Різдва, 24 грудня, будуть проходити трансляції богослужінь з Кафедрального собору Святого Олександра в Києві і з інших храмів у регіонах. Телеглядачі зможуть приєднатися до урочистої меси в соборі Святого Петра у Ватикані, яку очолить Папа Римський, а також до святкових богослужінь у Римі і Варшаві.

В ефірі телеканалу в ці дні буде святкове оформлення і буде запущена серія ID-роликів.

"112 Україна" запрошує телеглядачів зустріти свято Різдва разом і не пропустити все найбільш цікаве і важливе, що буде відбуватися 24-25 грудня в Україні та світі.