Гонка Націй 112.ua

24 жовтня відбудеться забіг "Гонка нації". Головні події заходу висвітлюватиме телеканал "112 Україна", який виступить інформаційним партнером спортивного свята.

Учасники забігу зможуть спробувати свої сили на трьох дистанціях на вибір:

  • 3 км з 15+ перешкодами
  • 5 км з 20+ перешкодами
  • 10 км з 25+ перешкодами

"Race Nation - це ідеальна можливість перевірити свою силу, витривалість і волю до перемоги. Тисячі людей по всій країні вже встигли випробувати на собі всю гостроту динамічних забігів з перешкодами. Особливістю забігів є той факт, що учасники Race Nation до останнього не знають, що саме їх чекає на дистанції, адже всі активності залишаються в секреті. Відмінний шанс випробувати себе на міцність, чи не так?" - заінтригували організатори спортивного заходу.

Кожен, хто наважився вийти на ці непрості дистанції, отримає від організаторів пакет учасника, страховку, фото і відео звіт, а на фініші – заповітну медаль.

Боротися за головні нагороди забігу можна буде як індивідуально, так і в команді з п'яти осіб. Ті, хто фінішують першими на своїй дистанції, отримають унікальні кубки.

Нагадаємо, "Гонка нації" дає привід пройти через бруд, воду і унікальні перешкоди, розроблені креативною командою. Цього разу майданчиком для забігу став мототрек "Пирогово".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.