112.ua

28 січня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винесла чергове неправове рішення і вчинила службове підроблення.

Згідно з рішенням Нацради, до телеканалу "112 Україна" застосовані санкції, після яких безпосередньо слідує можливість позбавлення телеканалу ліцензії на мовлення.

Телеканал "112 Україна" поінформував Нацраду про те, що генеральний продюсер Медіахолдингу "Новини" Олексій Семенов заразився коронавірусом і не може взяти участь у засіданні регулятора. Крім того, через позитивний результат ПЛР-тесту інші відповідальні особи зобов'язані піти на самоізоляцію.

112.ua

112.ua

112.ua

Цей лист було зареєстровано в канцелярії Нацради за день до засідання, про що є відповідне підтвердження канцелярії держоргану.

У підсумку на самому засіданні доповідачем було сказано, що телеканал отримав виклик на засідання, проте не з'явився і не звертався до Нацради з проханням про перенесення. Тобто через рознарядку наявність обґрунтованого листа було навмисне проігноровано регулятором. Таким чином, для винесення санкцій проти каналу Нацрада пішла на службове підроблення.

Вважаємо рішення регулятора тенденційним, прийнятим під прямим тиском влади. Таким чином, Нацрада в черговий раз підтвердила, що є каральним органом офісу президента по боротьбі з неугодними каналами.

Крім того, це рішення Нацради буде оскаржене в суді. Нами також буде подано заяву до відповідних органів про факт вчинення посадового злочину.

"Ми працюємо під тиском влади починаючи з моменту запуску каналу "112 Україна". Незалежному мовнику складно доводиться в Україні, але за всі ці роки ми не згорнули зі свого шляху, залишаємося прихильниками всебічної подачі інформації. Як і раніше, слово на всіх наших телеканалах мають як представники влади, так і опозиції. Я впевнений у нашій правоті. Ми відстоїмо право кожного українця самому вибирати, який канал дивитися", - заявив президент медіахолдингу "Новини", генеральний директор "112 Україна" Єгор Бенкендорф.